Shabby Cheap Chic Skrevet 2. november 2008 #1 Skrevet 2. november 2008 Jada jeg må ha lov til å mase litt om hår:) http://janey84.blogspot.com/
Shabby Cheap Chic Skrevet 2. november 2008 Forfatter #3 Skrevet 2. november 2008 Haha.. Du kler godt mørkt hår, men føler at jeg blir så fort bleik.. Åssen hårfare har du egentlig da??
Lykke X 4 Skrevet 2. november 2008 #4 Skrevet 2. november 2008 Tror med fordel at du kan gå en del mørkere. Tror du vil kle det. MEN gå til en frisør (om du ikke er det selv), siden du er lys og skal bli mørkere. Jeg ble seende helt klin gærn ut da jeg skulle hjemmefarge fra lyst til mørkere. Håret ble ikke mettet av fargen. Frisøren vil også kunne hjelpe deg til å finne en farge og tone som kler deg.
Shabby Cheap Chic Skrevet 2. november 2008 Forfatter #5 Skrevet 2. november 2008 ja selvfølgelig skal jeg til frisøren.. venninna mi er frisør og skal farge det for meg... Men jeg må finne en farge jeg kunne tenke meg for hun er i permisjon og derfor skal hun farge det hjemme hos seg eller meg.. men med frisørfarger da:)
Monajenten Skrevet 2. november 2008 #6 Skrevet 2. november 2008 Jeg er blond, jeg:-P Og du? Jeg er skikkelig hvit, har du lagt merke til det? ;-) Heldigvis er jeg "begavet" med fin hud, har aldri brukt eller hatt behov for hverken foundation eller sånt, har jo ikke peiling på hva de forskjellige er engang, hehe;-) Men jeg kler faktisk mørkt hår best av alle hårfarger. Mye bedre enn min egen. Snodig, men sant.
Shabby Cheap Chic Skrevet 2. november 2008 Forfatter #7 Skrevet 2. november 2008 haha blondie... neida... fargen er gyllen blond sies det, men er litt sånn orange... haha.. du ser det på ettervesksten på det bilde der du ser toppen av hodet mitt..hehe.. sånn farge har jeg egentlig... blir gyllen med litt fregner om sommern.. Tar laaaaaaang tid å bli brun..
Monajenten Skrevet 2. november 2008 #8 Skrevet 2. november 2008 Samme som meg, det. Jeg får fregner og blir aldri brun, jeg blir normal, haha:-P Eller, jeg har blitt brun to ganger, og det har vært på ferie til varmere strøk de gangene jeg har vært gravid. DA blir jeg brun. Men gidder ikke det hver sommer altså:-P Gå for mørkt:-P
*TINCO* Skrevet 2. november 2008 #9 Skrevet 2. november 2008 jada du kan fint gå litt mørkere uten å bli bleik, litt farge på håret gir ofte farge til huden og. men ikke gå bananas og sats på extreme makeover, det er bedre å ta det forsiktig slik at du ikke er helt ugjenkjennelig ps: høst og vinter er årsiden for å gå litt mørkere i hårfargen. lykke til!
-MtG- Skrevet 2. november 2008 #10 Skrevet 2. november 2008 Jeg synes også du kunne velge en enda litt mørkere farge. tror du ville kledd det godt. Ikke svart da, men mørkere brun:)
Shabby Cheap Chic Skrevet 2. november 2008 Forfatter #11 Skrevet 2. november 2008 Ikke noe eksteme makeover her nei.. ikke nå i alle fall.. hehe...
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå