togutter Skrevet 2. november 2008 #1 Skrevet 2. november 2008 jeg har gått i en uke nå og vært "tjukk" i halsen, litt småkvalm, vondt i magen og rimelig dårlig i magen!! Er dette vanlig "morgenkvalme" som varer hele døgnet?? Noen som har hatt det sånn?
Linn,Skrållan&LilleSøster Skrevet 2. november 2008 #2 Skrevet 2. november 2008 Man kan være små kvalm hele døgnet ja. men,det å være dårlig i magen tror jeg ikke henger så sammen med sv kvalme. Man er jo ikke dårlig i magen i den forstand. Ikke omgangssyken da?
togutter Skrevet 2. november 2008 Forfatter #3 Skrevet 2. november 2008 er ikke sånn dårlig i magen.. godt mulig det er omganssyke..den herjer jo vilt her for tiden så.. Får ta det med ro og håpe på det beste.. finner vel det ut om noen dager uansett..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå