partyoffive Skrevet 2. november 2008 #2 Skrevet 2. november 2008 Nope! Du kan søke f.o.m. 26 fullgåtte uker
partyoffive Skrevet 2. november 2008 #3 Skrevet 2. november 2008 mmm....da regner jeg m at m kontantstøtte mener du 'engangsstønad' og ikke baretrygd...???? for barnetrygden skal komme automatisk så langt barnet er født i norge.
*2 LyKkEtRoLL* Skrevet 2. november 2008 #4 Skrevet 2. november 2008 Du må søke om det. Men alle som oppfyller kravene får det. Hvis/når barnet begynner i bhg som mottar kommunal støtte, så opphører den av seg selv. Du får den første mnd ETTER barnet fyller 1år og TIL OG MED den mnd barnet begynner i bhg.
giggsi Skrevet 2. november 2008 Forfatter #5 Skrevet 2. november 2008 Nei,kontantstøtte til barn fra 1 år som ikke går i barnehage.
giggsi Skrevet 2. november 2008 Forfatter #6 Skrevet 2. november 2008 Takk.takk....var det jeg trodde.
partyoffive Skrevet 2. november 2008 #7 Skrevet 2. november 2008 aaahhhh - sorry! selvsagt - kontakt støtte. er nå ganske flau fro og innrømme at jeg har jo hatt det selv en periode, og husket det allikevel ikke. man får også full kontakt støtte om barnet er i park og ikke bhg! parker er jo nesten utryddet, men vi hadde stort utbytte av 4 timer park til vår 2-3 åring.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå