celodi Skrevet 1. november 2008 #1 Skrevet 1. november 2008 Sambo er på jobb nå,så jeg og ungene skal på kino..15 kr på formiddagen=) Det er kjekt da!!!! Så kommer sambo hjem fra jobb,og da skal jeg på jobb.. Ungene skal ligge til mormor og morfar i natt,så jeg og sambo skal ute og spise og på kino=) hehe,benytte mens det er så billig da!!!
SuperGlad Skrevet 1. november 2008 #2 Skrevet 1. november 2008 Jeg skal nå koke kakao, smøre på brødskiver, kle på ungene så drar vi opp på Lian i Tr.heim å skal kose oss i dag :-)
PinkBabyDoll Skrevet 1. november 2008 #3 Skrevet 1. november 2008 Vi skal på besøk til ei venninne som har barn på samme alder som mi snuppe. Kanskje en liten tur innom IKEA for å kjøpe litt flere togskinner og seff UT og leke i SOLA Men aller først: Nystekt brød og kakao
celodi Skrevet 1. november 2008 Forfatter #4 Skrevet 1. november 2008 Fint på Lian ja=) Der er vi også en del!!!!
solstjernen - seksbarns mor Skrevet 1. november 2008 #5 Skrevet 1. november 2008 I dag skal eg besøke den nye tantejenta mi. Endelig. Hun ble født på tirsdag, men eg har syke barn. Men i dag skal eg gå alene - kan ikke ta med forkjøla barn på barselbesøk. GLEDER MEG TIL Å HOLDE BABY. hehe....
Fantasiløs m/ 2 vakre gutter Skrevet 1. november 2008 #6 Skrevet 1. november 2008 Snart vekke mannen, da skal vi en tur på apoteket.. Så hjem for å legge junior, lage geletog, pynte bord, blåse ballonger, ta et bad og ordne klar pølser.. Kl 15 kommer det barn hit i bursdagselskap.. Etter bursdagen skal jeg få junior i seng før jeg reiser til mamma sammen med tante, bestemor og søskenbarnet mitt på jentekveld =)
Gjest Skrevet 1. november 2008 #7 Skrevet 1. november 2008 I dag skal vi rusle en tur til byen(på dagtid). Vindusshoppe og se om vi treffer på noe kjentsfolk:) etter det skal vi gjøre rommet til mini heeelt ferdig slik at det er klart for henne i kveld! Og i kveld skal vi kose oss med baconbiff, gleder meg allerede;-D
Mille** Skrevet 1. november 2008 #8 Skrevet 1. november 2008 Det gleder meg stort å si at vi skal DRA Å SE PÅ HYTTETOMTA VI HAR FÅTT!!! *gliser* Må vekke mannen nå, må først ut å kjøpe bursdagsgave til barnas oldemor, må starte bort mens det er dagslys. )
Alba44 Skrevet 1. november 2008 #9 Skrevet 1. november 2008 I dag skal vi prøve finne de siste julegavene. Håper vi klarer det for sa skal adventstida brukes til å pakke inn gaver, pynte, bake og KOSE oss )) Mulig blir en tur innom Ikea også, men tror det vi skal ha er fortsatt utsolgt. Ellers blir det husarbeid, handling og lek ute i fine været )
fox`y Skrevet 1. november 2008 #10 Skrevet 1. november 2008 Vi har nett spist en god frokost:) så skal vi dusje å årne oss snart. Lillegutt skal få sove litt før vi skal ut å gå en tur, å innom å handle+ leke oss. 3 åringen skal hjelpe meg med husvasken oxo hehe. så skal vi hjem å lage taco til middagsbesøket som kommer i 6 tiden:) gutta skal ha pølse og chips:) sambo er på sjøen så er bare jeg og gutta som er hjemme,men vi skal no kose oss.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå