Gjest Skrevet 31. oktober 2008 #1 Skrevet 31. oktober 2008 Arghhh.....jeg blør og blør og blør! Tror jeg blir gal!!! Også de derre menssmertener da!! Har hatt den 1 en mnd. Første uka var normal, så fikk jeg "mensen" ei uke. Så et par dager uten....og siden har jeg blødd rikelig! Skal det være slik???
Gjest Skrevet 31. oktober 2008 #2 Skrevet 31. oktober 2008 Venninna mi satte inn sin i mai og i følge gynekologen kunne det være slik i 6 mnd
Gjest Skrevet 31. oktober 2008 #3 Skrevet 31. oktober 2008 Åh, neeeeiii!! jaja...."bare" 5 mnd igjen da :-P
fionaella Skrevet 31. oktober 2008 #4 Skrevet 31. oktober 2008 nei sån skal det ikke være har satt inn jeg også og jeg bløde i noen uker så var det ikke mer ,å blø i 6 månder er ikke riktg så kom deg til legen og få undersøkt deg ,lykke til
Gjest Skrevet 31. oktober 2008 #5 Skrevet 31. oktober 2008 Jeg har time den 11. nov, så jeg skal prøve å holde ut til da.....i håp om at det skal gå seg til.
Gjest Skrevet 31. oktober 2008 #6 Skrevet 31. oktober 2008 Det behøver ikke å være noe galt! Jeg satte inn min for 3 år siden, blødde nesten uten stopp det første halve året og hadde svært uregelmessig mens det neste halve året.. Så de siste to årene har det vært veldig bra. Jevn mens, små bllødninger og kortvarig. Min legen sa at det var ingenting unormalt med å hå det sånn.
Gjest Skrevet 31. oktober 2008 #7 Skrevet 31. oktober 2008 Takker for svar :-) Satser egentlig på å bli kvitt mensen. Det har vært et plag siden jeg fikk det som 12-åring. Så sterke smerter at det har hemmet meg både i skole og jobb. Men om det ikke gir seg, så får jeg gå over til p-piller igjen....de kan man jo styre mensen med i det minste...sukk
Gjest Skrevet 31. oktober 2008 #8 Skrevet 31. oktober 2008 Jeg har også hatt ille mens siden jeg var ungdom. Ble ikke kvitt den helt med hormonspiralen, men har ikke smerter lenger og har små blødninger, så er fornøyd med det. Min lege sa at dersom man normalt har sterk mens, mye blødninger osv, vil man sannsynligvis ikke bli helt kvitt mensen selv om man fikk hormonspiral. Men den ville bli mye "mildere" og mindre blødninger. Lykke til ihvertfall, håper du blir fort kvitt blødninger.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå