Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg er litt interessert i dette "kjøpe dyrt for lite penger" konseptet ditt.

 

Jeg vil ha hus (gjerne dyrt) har 6000 på konto (ja og så kommer jo barnetrygda i morra) hvordan går jeg frem?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

1) Finn et dyrt hus

 

2) Lokaliser eier

 

3) Tilby eier 6000 kr

 

4a) Hvis gjennomslag; gratulerer, du har nå kjøpt dyrt billig. Hvis ikke, se 4b).

 

4b) Prøv igjen. Gjerne med noe helt annet.

Skrevet

Skriver under på at Bærkorgs Metode (Ikke å forveksle med Holger Nilsens) gir stor og umiddelbar lykke som varer lenger enn det meste annet. Klart man ender opp med ett og annet man ikke akkurat trenger - hvorfor har jeg for eksempel flere usedvanlig lekre dyre drakter kjøpt billig - tildels i feil str - med innsving og snuppetrange skjørt og sånt - men lykken falmer ikke av den grunn.

Skrevet

Det er i slike stunder jeg håper at sug lut lider av ord delings feil syndromet, og egentlig har kjøpt en haug med dyredrakter. Om det er slik; vennligst send de du ikke trenger til:

Balooa

Syden

 

 

Skrevet

Du vil HELLER ha tilsendt dyre drakter enn dyre drakter? Du er syk. Veldig, veldig syk. Dirty animal lady.

Skrevet

*kremt*

 

Nå skreiv du faktisk dyre drakter to ganger, og nei - jeg vil ikke ha tilsendt dyre drakter, men dyredrakter. Jeg har kudrakt, men vil gjerne ha beverdrakt, flodhestdrakt, krokodilledrakt osv.

Gjest Siklerotte
Skrevet

Øh, har ikke du en elgedrakt også? Er du forresten klar over at jeg en gang i tiden hadde en korn eller beverdrakt? Misunnelig?

Skrevet

Jeg har ikke elgdrakt, bare elgcaps med digre gevir.

 

Hva er en korndrakt?

Skrevet

Det var jo en helt vanlig flosshatt og dressjakke!

Gjest Siklerotte
Skrevet

HERREGUD, det var jo ikke DEN jeg hadde da - jeg viser deg bare hva et ekorn er siden du ikke har peiling for det, dere har vel ikke sånt i det ekle stedet du bor (så i hvert fall ingen dyr NEI)... Bare en stygg hund.

Skrevet

Dyre drakter er bra uansett størrelse. Hermés er også bra, når det kommer rekende på en second hand. Helt feil farge, men likevel - å, så riktig.

Skrevet

Hm, en glipp. Jeg har løvedrakt, blekksprutdrakt og marihønedrakt, og så har jeg seldrakt, men den sitter fast og er made to measure.

Skrevet

Nettopp. Dyrt billig er alltid riktig. Man kan ta på dem og bli lykkelig.

Gjest Siklerotte
Skrevet

Har du virkelig gått til anskaffelse av en blekksprut drakt nå? Lite ikke kinky...

Skrevet

HAR du virkelig det? :-O :-O :-O Sååå misunnelig! Hvorfor i alle dager har du ikke bilde av deg selv iført disse lekkerbiskene på profilen?

 

En av mine ansatte fant en dag et bilde av meg i kudrakta..

Skrevet

Er du billig, da? I så fall blir jeg jo lykkelig hvis jeg tar på deg også! Hvor bor du?

Skrevet

Liker du å ta en tur i skogen, men også kos i sofaen?

 

Du drikker ikke mye alkohol, men hva er galt med en vin ved spesielle anledninger og i godt selskap?

 

Er du ferdig med tidligere forhold?

 

Skrevet

Jada, neida, joda og jepp.

 

Forresten, jeg er litt i tvil om den neida'en akkurat i kveld.

Skrevet

Bill. mrk.

"Glad i blåbær"

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...