Gjest Skrevet 30. oktober 2008 #1 Skrevet 30. oktober 2008 Jenta vår har denne Lexie hunden.... Kjenner jeg må beherske meg hver gang den drar i gang den forferdelige sangen sin..... Litt overfladisk kan man trygt si... : "Ut å handle, ut å handle. Skal vi nå, skal vi nå.... Bare vi har penger, får vi alt vi trenger, hei og hå, hei og hå" Dette sammen med alt snakket om moter og shopping gjør at jeg egentlig har mest lyst til å stappe det lille udyret i vedovnen for kremering.... ;o) Skal forsøke å få jenta mer intresert i noe annet tror jeg. Gjemme den og håpe hun glemmer den.... *forbanner-stille-den-idioten-som-synes-dette-var-en-god-bursdagsgave*
Anne-B. Skrevet 30. oktober 2008 #2 Skrevet 30. oktober 2008 Herre. Veldig lurt å innbille småjenter at de er en liten Paris Hilton og gi dem drømmer de antageligvis kun kan oppnå ved å ta opp forbrukslån. Jeg tror den leken hadde forsvunnet etter en stund. I alle fall hadde den på mystisk vis sluttet å virke.
Gjest Skrevet 30. oktober 2008 #3 Skrevet 30. oktober 2008 Jepp... har vært inne på tanken om å la den slutte å virke... Det triste er at min datter tror at bestefar kan fikse ALT som går i stykker... og det spørs om jeg kan overtale han til å la den forbli død... særlig hvis det innebærer et par triste barneøyne.... Tror den forsvinner.... og håper den går i glemmeboken ja..... Fatter ikke at slike ting blir laget en gang og i alle fall ikke at det selger så bra. Snakk om overfladisk dritt! "Hei venninne.... Rosa leppestift... Inn eller ut??" Arghhh...... ;o)
Hikken Skrevet 30. oktober 2008 #5 Skrevet 30. oktober 2008 En gammel kollega av meg løste alltid sånne problemer ved å la datteren sin leke med sånne gaver i badekaret ;-) (tok bare ut batteriene først)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå