Nusseline♀♀♂ Skrevet 29. oktober 2008 #1 Skrevet 29. oktober 2008 Noen som vet hvor mange mm vannsøyle det to-delte vintersettet til skogstad tåler? Lurer på og kjøpe til eldstejenta på 7 år.
erteposen + 4 Skrevet 29. oktober 2008 #2 Skrevet 29. oktober 2008 Nei, men gutte min har den todelte og vi er veldig fornøyd. Ikke så vanntett som en del dyrere merker, men gutten min bruker uansett regntøy da.
Nusseline♀♀♂ Skrevet 29. oktober 2008 Forfatter #3 Skrevet 29. oktober 2008 Jenta mi har hatt reimatec tidligere da (dress). Men å kjøpe en to-delt reima tec til over 2000sek, der går grensa mi altså! Selvom vi har vært/er veldig fornøyd med reimatec! Så nå står det vel mellom skogstad og hh. Men hh ser det ut til at jeg i så fall må sende etter og da får hun ikke prøvd det først, noe som kanskje er litt dumt..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå