enigma Skrevet 29. oktober 2008 #1 Skrevet 29. oktober 2008 Jeg er så lei av å gå i skjorter (som må strykes...) og topper med jakker over. Men finner ikke noe gensere som er brukende hverken av mammaklær eller "vanlige" klær. Hvor kjøper dere klær? (Helst ikke så dyre klær... )
Gjest Skrevet 29. oktober 2008 #2 Skrevet 29. oktober 2008 Kjøper dem på HM. Enkle i snittet (v-hals, litt lange) og billige.
Yaddaline ❤ ♀04/05 ♂02/09 Skrevet 29. oktober 2008 #3 Skrevet 29. oktober 2008 Litt overalt, både mammatøy og vanlig tøy (til tross for stor mage). HM, Fame, Voice... Bare det er litt stretch i kan det brukes. Eller tunikagreier. Men aller mest går det i singlet med cardigan eller liknende. Da trenger jeg ikke kjøpe noe det står "mamma" på heller. Og ammetoppene fra Boob er kjempefine med mage i også, de er litt dyrere men man kan i alle fall bruke dem lenger enn akkurat det halvåret man trenger "spesialklær" pga graviditet. Fås flere steder, blant annet mammahuset.no.
enigma Skrevet 29. oktober 2008 Forfatter #5 Skrevet 29. oktober 2008 he, he, beste forslaget til nå :-)
Krissy78 Skrevet 29. oktober 2008 #6 Skrevet 29. oktober 2008 Jeg er veldig glad i høyhalsa gensere og funnet en helt perfekt en på Zara. Det er ikke mammagenser, men den er lenger enn "normalt" og sitter derfor veldig fint over magen :-) Ellers er noen av mammagenserne på HM veldig gode.
Mamma, Jonathan & vesla <3 Skrevet 29. oktober 2008 #7 Skrevet 29. oktober 2008 gina tricot er supert hvis man skal ha strechy komfortable klær! eneste stedt eg har kjøpt klær siden eg ble gravid
Collette Skrevet 29. oktober 2008 #8 Skrevet 29. oktober 2008 Jeg fant en veldig fin god og varm genser på Zara. Den er lang, stor og god. Den er grå, har knapper i halsen og har hette. :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå