h@ppy elsker høstfargene :) Skrevet 28. oktober 2008 #1 Skrevet 28. oktober 2008 Her snør det i dag....stooooore snøstjerner, og minus 1 grad. Hvordan er været hos dere?
Kokkeli nyter våren:) Skrevet 28. oktober 2008 #2 Skrevet 28. oktober 2008 Har regnet og vært grått. (som det har vært de siste dagene). Men nå ble det plutselig nesten blå himmel og opphold. Så får bare håpe det varer nå med opphold idag. Jeg gleder meg til det blir frost her også, så herlig å lufte seng klær i frost syntes jeg..
lillesøster skal bli storesøster Skrevet 28. oktober 2008 #3 Skrevet 28. oktober 2008 Er minus 1 grad her og i dag, og rim på bakken. Vinterdekkene som vi har bestillt er kommet, så vi må vel skifte dekk på den andre bilen i dag slik at vi kan hente de. Eller det er kanskje ikke så glatt på veien at vi ikke kan kjøre.
blond Skrevet 28. oktober 2008 #4 Skrevet 28. oktober 2008 Det blir fint med litt snø, sønnen min har gledet seg siden juli!
metaMORfose Skrevet 28. oktober 2008 #5 Skrevet 28. oktober 2008 Sol, men kaldt. Greit med snø nå, ja. Gleder meg så til å ta frem skiene.
Mille** Skrevet 28. oktober 2008 #6 Skrevet 28. oktober 2008 Her er det minus 1, rim på bakken, men ingen snø. Syns egentlig det er bedre med litt snø enn med barfrost.
Gjest Skrevet 28. oktober 2008 #7 Skrevet 28. oktober 2008 Åh, hadde det vært så vel! Her har det sludda og er et par pluss grader. Blåser heldigvis ikke så mye idag da. I helga var vinden så sterk at den fikk vindskia til å løsne, hagemøblene til søstersen fløy bortover verandaen (tremøbler) og takstein raste fra nybygde hus! vesla våkna mange ganger den natta!
moota m storebror&lillebror Skrevet 28. oktober 2008 #8 Skrevet 28. oktober 2008 Vi hadde litt sludd fra morgenen av, men nå har vi noen få skyer og blå himmel, helt stillt og 1 grad. Sambo la om på sin bil igår, jeg la jo piggdekk på min bil for 1 uke siden, og godt er det, her har det vært kaldt. De har meldt kaldt her hele uka. Det synes jeg er bedre enn det pisseværet vi har hatt lenge nå.
konvall Skrevet 28. oktober 2008 #9 Skrevet 28. oktober 2008 Her har det også snødd i dag. Kjempekos synes jeg. Gleder meg alt til jul. Håper på en snørik vinter, så barna får lekt ute i snøen. Kjedelig med bare sørpe.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå