offisersfrua Skrevet 27. oktober 2008 #1 Skrevet 27. oktober 2008 MIE CECILIA. Vi venter jente på nyåret, og sliter med jentenavn. Men dette synes jeg var veldig fint. Og jenta som bar navnet var så søt;) Hva synes dere? Andre kombinasjoner med MIE som fornavn? Trenger masse tips og meninger;)
Mamman til Mia Camilia Skrevet 27. oktober 2008 #2 Skrevet 27. oktober 2008 Mie Camilia. Ikke Camilla med Camilia ^^, Jenta mi skal hente Mia Camilia <3
halloween-termin :) Skrevet 27. oktober 2008 #3 Skrevet 27. oktober 2008 Skal du bruke begge to til daglig? Jeg må si at jeg synes det er finere med bare Mie enn Mie Cecilie - men nå er jeg ikke så glad i slike dobbeltnavn.
halloween-termin :) Skrevet 27. oktober 2008 #4 Skrevet 27. oktober 2008 ... og jeg synes kanskje Mia er finere enn Mie..
halloween-termin :) Skrevet 27. oktober 2008 #5 Skrevet 27. oktober 2008 ...dette ble mange små-innlegg - men om jeg skulle hatt begge navnene så ville jeg heller ha valgt Mie Cecilie eller Mia Cecilia... Det er litt klundrete å si Mie Cecilia..
mamma til Rinde,Luna og Storm Skrevet 27. oktober 2008 #7 Skrevet 27. oktober 2008 jeg vet om ei lita jente som heter Mie Othelie..=) De bruker bare Mie til vanlig..
offisersfrua Skrevet 27. oktober 2008 Forfatter #8 Skrevet 27. oktober 2008 Tenkte også litt på Mie Theresa. Har aldri hørt om noen som heter Mie, men er sikkert et navn som er på tur og bli popp... Mie Madeleine er også litt fint. Men tror bare det blir Mie til vanlig hvis vi går for det navnet.
Gjest Skrevet 27. oktober 2008 #9 Skrevet 27. oktober 2008 Jeg syns Mie Theresa var kjempefint!! Lykke til med navnevalget
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå