Gå til innhold

haha.. denne var bra!


:::) Frøken Velferdsrett

Anbefalte innlegg

Skrevet

 

jeg meldte meg inn på blink, fordi Xalenemødre her inne sa at de hadde troffen mannen sin der.. hehe.. så da fikk jeg meld av en fyr. å på profilen hans så sto det "politikk: ikke intresert" også spurte jeg om hvorfor (siden jeg syns det er viktig å engasjere seg) her er svaret:

 

altså, jeg har aldri vært intressert i politikk, det jeg mener er at uansett hva de sier og mener må vi jobbe like mye uansett, så da ser jeg ikke helt poenget med å bruke tid på dem.

 

 

 

skal vi gå for han eller?... hahaha

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hahahahahaha, jeg dævver!

Gå for han;)

Skrevet

Han her må du satse på: han kan være den lille "blondina" di!

 

 

Skrevet

Oh, my... Jepp - virkelig et under at han er singel ennå :oDDD

Skrevet

hahah.. ja det er det jeg trenger. en "blondine"... hihi.. så lenge blondinen er rik så greit for meg :P vi kan jo sikkert snakke om hvilken rosafarge han kler best, så samtaleemner blir ikke noe problem... hahaha

Skrevet

hehe.. sant nok.. hehe.. men om jeg utelukkende skal ha en sexslave så vil jeg velge en litt hottere en.. hehe.. altså han var pen, men ikke såååå pen. hehe... men det kan jo hende at han vet hva han gjør da.. hm.. sånn sett burde man egentlig hatt sex med alle også plukket ut den beste og valgt han... hahahaha

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...