mamman til to gutter Skrevet 25. oktober 2008 #1 Skrevet 25. oktober 2008 Blåser vanvittig her så det knirker i huset og av og til smeller det litt ute og plutselig hørte jeg et brak. Tittet ut av vinduet og ser søplekassa vår ligge i veien og en av naboguttene som driver og løfter den opp. Gikk ut og sa takk for at han løftet den opp når jeg ser en kamerat liggende på bakken tydelig full:-) Kommenterte det ikke noe til dem, men tror kanskje han som var full kan ha veltet den overende, sånn at jeg faktisk takket dem for å rydde opp søplekassa de selv hadde veltet:-)
Gjest Skrevet 25. oktober 2008 #2 Skrevet 25. oktober 2008 He,he. Det er rimelig trekkfult i leiligheten min. Så selv om alle vinduene er lukket blåser dørene opp til tider. Gleder meg til å flytte ja;)
Gjest Skrevet 25. oktober 2008 #3 Skrevet 25. oktober 2008 Glemte vist hele poenget mitt der, og nå har jeg glemt det helt. Skål for ammetåka ja:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå