Gå til innhold

Å hjelpe meg, for et vær


Anbefalte innlegg

Skrevet

I dag er en av de dagene jeg har lyst til å krype langt inn i sofaen, med teppe over meg og kakao i koppen.

Det blåser så jeg føler at regnet kommer inn igjennom vinduene. Et tre ble revet opp med roten og har lagt seg elegant ut i veien her borte, så bilene sliter med å kjøre forbi. Bare for å gjøre meg enda mer sint: Jeg styrte på med minsten, skulle feste henne i setet, også grep vinden fatt i bildøren og smalt den inn i en annen bil på parkeringsplassen. Surt.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Skikkelig fælt her også. Gruer meg virkelig til å gå ned å handle. Heldigvis er mini hos farmora, så han slipper i det minste å gå ut i drittværet, og minsta ligger jo lunt og godt i vogna si.

 

Det kan godt regne altså, men spar meg for den j..... vinden

Skrevet

Hvor bor du 2gutta??? Siden du må ta ambulansebåt?

Skrevet

Jeg bor i Bergen. Nå er jeg glad for at jeg ikke skal ut mer i dag. Vi skal kose oss med kyllingvinger og film. Nam nam..

Skrevet

Her er det STORM nå...Godt og sitte inne da men...

Skrevet

her er det helt grusomt! har lukket alle gardinene å tent mangen lys :)

sambo er på fylla mens eg og Thalie har kost oss med god kvelds :) glad eg ikkje skal ut!

satser på været blir bedre snart. surt å jobbe i dette været!

 

ha en fin kveld alle sammen :)

Skrevet

det blåser jo til og med masse på indre østlandet! helt sinsykt!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...