Bella85t Skrevet 25. oktober 2008 #1 Skrevet 25. oktober 2008 Hei! bare lurer på om det er noen som har opplevd det samme som meg, og faktisk vært gravide? For 7 uker siden hadde jeg en SA. Blødde i ca en uke, og ellers ingen "komplikasjoner". For ca en og en halv uke siden testet jeg, og da var det negativt. Var hos legen i forbindelse med annen sykdom, og der tok de en test de også, og den var også negativ. ( dette var for 3 dager siden). Men tidligere den morgenen hadde jeg testet, og så et svaakt plusstegn, og idag tidlig når jeg testet, så var plusstegnet sterkere.. Kan det være at det enda er HCG i kroppen min? Eller kan jeg faktisk være gravid igjen, så tidlig?? hm...detta blei langt, men håper noen orker å lese det for det klem fra usikker
Englebarn+ lille erta!! Skrevet 25. oktober 2008 #2 Skrevet 25. oktober 2008 du skriver jo ingenting om du har hatt en mens etter SA, for har du det, er det nok store sjanser for at du er gravid igjen ja..! har hørt at det er veldig lett og bli gravid igjen ganske kjapt etter en SA, men legene annbefaler jo at man skal vente en mens så slimhinnene får bygget seg opp igjen..! men det eneste som egentlig skal til for at du skal ha klart og bli gravid igjen, er jo en eggløsning, og d har du vel mest sannsynlig hatt iløpet av de syv ukene siden SA..?! du får krysse fingrene og håpe..!
Bella85t Skrevet 25. oktober 2008 Forfatter #3 Skrevet 25. oktober 2008 Har ikke hatt mens siden SA nei, det er derfor jeg er litt usikker på om jeg faktisk kan være gravid allerede..menmen, krysser fingrene som du sier jeg=)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå