Gå til innhold

skal si luktesansen er iorden :) he he he


Anbefalte innlegg

Skrevet

jeg var med venninna mi ut på en kjøretur her om dagen og så satte ho på lufte annlegget på bilen, jeg synes plutselig det luktet kjempegod mc donalds mat og tenkte det kanskje var i nærheten. ho holdt på og le seg skakk og fortalte at ho hadde snik spist mac donaldsmat dagen før i bilen, og trodde alle alle spor var sletta, he he. jeg lukta rett og slett gårsdagens middag gjennom lufteanlegget!!! ingen andre gjorde det :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Artig historie. Det kan være snedig å ha den gode luktesansen innimellom. Jeg må sniffe litt ekstra på mannen min innimellom. Lukter såååå godt!

Ulempen er i lunsjrommet. Enkelte kollega har pålegg på brødskiva som jeg ikke klarer lukten av. Jeg er 14 uker på vei, og har ikke sagt det på jobb ennå. Tror de stusser litt når jeg må flytte meg dersom pålegget til naboen stinker.

 

Nå har jeg kartlagt sånn ca hvem det er trygt å sitte ved siden av.. he-he

Skrevet

å så heldig du er som synes mannen din lukter godt, jeg synes nemmelig min stinker stakkar..... uff... ikke lett det der, han stinker jo ikke til vanlig.... å så min stakkar lille gullunge elsker jo leverpostei på skiva, men mamman bare brekker seg når hun er i samme hus som en leverpostei, ikke lett dette..... hehehe

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...