Gå til innhold

Junior blir skilt fra kjæresten sin :(


Anbefalte innlegg

Skrevet

Fra 1.januar skal kjæresten hans over på stor avdeling :(

De er som erteris, henger etter hverandre hele tiden, snakker om hverandre hele tiden..

De har vært venner siden han begynte hos mamman hennes når ho var dagmamman hans, da han var 11 mnd..

Ble veldig glade da ho begynte på hans avd..

 

Nå skal ho da over på stor avdeling, pga ho er så langt fremme til å være 2 år og fordi de trenger plassen til noen mindre..

 

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Sånn var det her også."Betsevennen" til jenta mi flyttet. Skikkelig trist....i ett par dager=) Det gikk fort over og hun fan raskt en ny favoritt..;-)

Skrevet

Han leker veldig godt med de andre barna der også da, er en gutt der som han leker mye med.. Men er liksom rart med det, de har jo lekt sammen siden han var 11 mnd..

Skrevet

De er jo i samme bhg? Utetid og andre anledninger har de jo sammen?

Skrevet

Jada, det har de =)

 

Regner med at junior begynner på stor avdeling neste høst, så jeg har tenkt til å ønske at han kommer på samme avd som ho.. Der han også har noen venner som begynte der nå i høst..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...