Gå til innhold

Noen som har peiling på farger og interiør??


Anbefalte innlegg

Skrevet

Vi skal pusse opp et soverom..Skal prøve å forklare hvordan det ser ut:

- Ca 17 kvadrat (ganske firkantet)

- Lyst tregolv

- Brystpanel

- Strietapet

 

Tenkte først på å male brystpanelet nesten hvitt og tapeten i en litt mørk og varm brunfarge og heller lage noe hvitt mønster på den..Lat som ikke gidder å fjerne tapeten!!!:) Vurderte også å male golvet hvitt, men de har ikke Jotun Sense til golv...og det er helt uaktuelt å male med vanlig maling med vesla liggende i samme etasje!!!!

 

Men jeg har alltid hatt motforestillinger mot å ha det lyst nede og mørkt oppe når det er brystpanel...hva gjør i så tilfelle det med rommet? anyone?

 

Noen kreative interiør- sjeler der ute som vil komme med andre ideer??

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Siden jeg ikke er glad i brystpanel selv, ville jeg ha malt alt i samme farge.. Og latt det gå i f.eks en lys farge som heller over i beiget, slik at det passer til brune detaljer. Så kan du heller pynte med hvitt, beiget og brunt for å få et varmt inntrykk av rommet. Lister/dører ville jeg hatt i eggehvitt.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...