kungfupanda Skrevet 22. oktober 2008 #1 Skrevet 22. oktober 2008 Ser på en del 3-hjulinger (bor i by), og lurer på hvor viktig dere erfarne mødre synes det er med vendbar sittedel/vendbart styre, altså å ha barnet sittende vendt mot deg mens du triller? Altså å se barnet mellom "bag-perioden" og "se utover"-perioden.
VenterAdrian Skrevet 22. oktober 2008 #2 Skrevet 22. oktober 2008 det er ikke viktig...bare en "nødvendiget" mange har tilpasset seg med tiden,,,du klarer deg fint uten
3 nydelige jenter <3 Skrevet 22. oktober 2008 #3 Skrevet 22. oktober 2008 Det tror jeg er veldig individuellt hva man føler seg komfortabel med!! Jeg har hatt mange vogner med vendbart styre og vendbar sittedel og et par uten noen av delene. Nå har jeg bl.a en Easywalker søskenvogn som jeg sterkt vurderer å selge da jeg ikke er komfortabel med at den ikke kan vendes.... Men for all del! Kan godt hende du klarer deg bare bra uten!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå