Gjest Skrevet 22. oktober 2008 #1 Skrevet 22. oktober 2008 Hopp opp av loppekassa og se ut vinduet.Hva ser du der??? Jeg kan fortelle at her starta det med et BANG.Å jammen sa det ikke buldrebuldre også.Torden og lyn,storm og virkelig "pent" vær.Så gøy atte.....(lyvekors) Håper dere får en fin dag,alle som en.Også di som ikke skriver her,men alikavell følger med i vårt koselige forum. =))) God bedring til alle sutrere.Vi blir bedre snart,håper jeg. Nå er det ikke lenge til helga dere.
mamma søker barn-har fått 2 Skrevet 22. oktober 2008 #2 Skrevet 22. oktober 2008 Hei og hopp, lenge siden jeg stod opp da. Men nå er guttene på skole og i bhg. så da kan mor ta en kaffe og dibbe litt før dagens gjøremål blir utført sånn litt om litt. Her er en kald og klar høstdag, sola skinner men det er ikke så mange grader, 11 midt i sola:-) He he sutre er det ingen som gjør....... bortsett fra meg sånn dann og vann.... Det er slett ikke lenge til helgen, vi skal bare legge oss 2 ganger til så er det fredagskveld:-DD
Attpåklatten :-)™ Skrevet 22. oktober 2008 #3 Skrevet 22. oktober 2008 Good morning:-)) Nå har jeg akkurat kommet hjem fra barnehagen. Ble et langt morgenbesøk med to kopper kaffe med 2 paracet innabords. Nå har jeg sneket meg under dynen igjen, for kroppen verker og jeg svetter så herlig....urk. Men sola skinner og jeg er glad - tross alt:-) Ønsker også alle en riktig god dag - Always look at the bright side of life.....dadadadada:-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå