Delfina82*høygravid* Skrevet 21. oktober 2008 #1 Skrevet 21. oktober 2008 Har på en uke gått ned tre kilo.Eg blir kvalm av tanken på å spise.Tvinger i meg mat,men ender ofte opp med å kaste opp.Er ikkje kvalm ellers, men har vært det tidligere i svangerskapet. Er 13 uker på vei.Har noen opplevd det samme?skal til jordmor på mandag.Har aldri hatt problem med dette tidligere. På forhånd takk.
anjaslilje Skrevet 21. oktober 2008 #2 Skrevet 21. oktober 2008 akkurat slik har jeg også det. er forferdelig sulten men orker ikke tanken på mat. har ikke sjekket vekta da.. men greier ikke spise noe å ender opp med å bli enda mere uvel fordi jeg er rett å slett kjempesulten men orker ikke mat. kaster heldigvis ikke opp da.
Delfina82*høygravid* Skrevet 21. oktober 2008 Forfatter #3 Skrevet 21. oktober 2008 Tusen takk for svar. Har aldri hørt om det før, så ble veldig urolig.Dette er mitt fjerde barn og eg trodde eg hadde vært gjenom det meste før;)
Pike 28 ♥alene med 2 søte små♥ Skrevet 21. oktober 2008 #4 Skrevet 21. oktober 2008 Jeg hadde det sånn sist svangerskap... Gikk ned 6 kilo de første månedene... Etterhvert var jeg bare sulten og super matlyst! hihi
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå