Yarn Skrevet 21. oktober 2008 #1 Skrevet 21. oktober 2008 Jeg har en gutt på 12 mnd som jeg fremdeles ammer 2-3 ganger om dagen. Nå er jeg 8 uker på vei, og jeg synes jeg har merket en radikal forandring i humøret og væremåten hans. Kan dette ha noe med graviditeten å gjøre? Noen med erfraing? Det er mulig det er litt søkt, men tenkte det var naturlig at det gikk hormoner over i melken, og jeg vet godt hva slike hormoner kan gjøre med humøret... Det kan selvfølgelig ha andre årsaker også, men hadde vært fint å høre om andre hadde gjort seg noen tanker..
trollmor & trollungene Skrevet 21. oktober 2008 #2 Skrevet 21. oktober 2008 Fullammet gutten min da jeg ble gravid på nytt. Merket ingenting på han. Men mange sier at smaken på melka kan forandre seg samt at det blir mindre. Kan det være det kanskje??
Yarn Skrevet 21. oktober 2008 Forfatter #3 Skrevet 21. oktober 2008 Han vil enda gjerne ha, så i såfall liker han det virker det som:) Det er sikkert en annen årsak, men fikk det litt for meg siden det stemte sånn med graviditeten og økende hormonnivå.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå