to jenter og ett gull i magen Skrevet 21. oktober 2008 #1 Skrevet 21. oktober 2008 en test i dag hadde like sterke streker selvom de var svake begge to, og tok ny nå. da var den helt klart negativ. men i dag har jeg fått ordentlige mens smerter nederst i ryggen og mer vått ( sorry he he) mellom beina. vet ikke helt jeg hva som skjer he he.
Gjest -<<- Skrevet 21. oktober 2008 #2 Skrevet 21. oktober 2008 Om du er et sted mellom 16 og 10 dager før forventet mens, er det temmelig sannsynlig at det var et positivt utslag og at du har eggløsning i morra.
to jenter og ett gull i magen Skrevet 21. oktober 2008 Forfatter #3 Skrevet 21. oktober 2008 jeg skal ha mensen 1-3 november. om ikke syklusen har tullet seg til igjen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå