Gå til innhold

BIM vs DIB


Anbefalte innlegg

Skrevet

He he, er det flere enn meg som egentlig strengt tatt burde holdt seg inne på DIB men som synes det er myyye hyggeligere her på BIM?

 

Virker ikke som om det skjer så mye på DIB....

 

Nå vurderer vi en til da så jeg er vel ikke feil ;)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Dette forumet er jo felles for BIM og DIB...

Skrevet

Var inn på bim da jeg gikk gravid med eldste, over til dib etter fødsel, ble gravid igjen da han var 8 mnd og skulle da være litt begge steder. Men det ble til at jeg dropp bim helt for gud så kjedelig det var blitt der inne. Nei jeg holder meg til dib du.

 

 

Skrevet

..... og BAM, tydligvis, siden denne siden er der inne:)

Skrevet

Jeg var mye på bim i 2006, og kunne aaaldri tenke meg å gå over til dib. Det var masse ukjente nick, vanskelig å komme inn som "ny". Etterhvert ble jeg dritlei de samme diskusjonene på bim, og spørsmål om svangerskapsplager ble liksom ikke så veldig interessante når man ikke er gravid selv. Da gikk jeg mer over til dib, og har aldri sett meg tilbake, ikke engang nå som jeg er gravid igjen.

 

Men noen hyperaktiv bruker blir jeg nok aldri, uansett. Alle forumene mister sin sjarm etterhvert ;)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...