Gå til innhold

hjemmelagede julekort.. fint eller virker det gnient?


Anbefalte innlegg

Skrevet

hva synes du? (ja jeg har lite å finne på i kveld) :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

jeg synes det er best å få hjemmelagede kort,jeg. Enten det, eller sånne Unicef-kort el.l.

Hyggelig med bilder av familiens store og små også.

Skrevet

Jeg hadde blitt mer glad for ett hjemmelaga kort enn kjøpe kort.. Tanken bak ved at personen har laget ett kort spesielt for MEG og lagt mange timer i setter jeg mer pris på enn ett kjøpekort sånn sett.. Så gå for hjemmelaga i år, mye mer personlig :) Og IKKE gnient i det hele tatt!

Skrevet

Ikke billig iallefall.

Jeg lager hjemmlaget julekort i år med scrappestil og de vil vel komme på tre ganger prisen fra i fjor når jeg bestilte ferdige på nett.

Gjest det spirer og gror- Adrian&Oda
Skrevet

jeg synes det er kjempefint med hjemmelagde kort jeg. jeg gjorde det første jula til eldstemann, å skal gjøre det i år..

 

synes ikke det er gnient, du bruker jo masse tid på det.. og man kan jo tross alt lage dyre kort også.. jeg kjøpte mørkblå papp å masse juleklistremerker å tok et bilde av mini på saueskinn i bare bleien å nisselue..også skrev jeg på med sølvpenn.. jeg synes de ble kjempefine!! =))

gleder meg til jeg skal begynne med kort til i år =)

Skrevet

Koster jo like mye som de som har bilde med et hvitt område å skrive på - blir ofte en forume å sende hjemmelaga kort:)

 

Liker best de som er laga hjemme jeg.

Skrevet

jeg synes det er fint selv altså. tenkte det var sønnen som skulle lage i år.. tre år i januar :) kan bli interessant. he he

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...