lillanate Skrevet 20. oktober 2008 #1 Skrevet 20. oktober 2008 er det mulig å teste positivt om man har hatt MA? og evt hvor lang tid etter en MA går det ann å teste positivt?
Mokki Skrevet 20. oktober 2008 #2 Skrevet 20. oktober 2008 Ja du kan faktisk det. Jeg har nettopp gått gjennom MA. I følge legen på sykehuset kan det ta opptil 4 uker før svangerskapshormonene er ute av kroppen. Når du har MA kan det faktisk ta noen uker før kroppen skjønner at fosteret er dødt. For meg tok det 1 uke. Var ekstremt kvalm i tre uker og vips ene dagen var det helt borte, Følte på meg at noe galt og det stemte.
Lykketallet 3 Skrevet 20. oktober 2008 #3 Skrevet 20. oktober 2008 hei.va på tidl u.l fredag hvor det ble oppdaget ma, fikk 4 tabl som jeg skulle ta gjennom munnen.2 fredagskveld og 2 lørdagsmorgen..ingenting skjedde.Var igjen hos gynekologen imåres, fikk 4 tabl igjen, men denne gang skulle jeg ta dem alle sammen i skjeden.ingenting har begynt å skje, merkelig?når jeg hadde ma i 2006 skjedde det noe bare etter et par timår.Andre som har opplevd dette?vil bare ha det ut!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå