Nergård Skrevet 20. oktober 2008 #1 Skrevet 20. oktober 2008 Startet i dag med puregon igjen...gjør meg nå klar til vår første donorbehandling. Er litt nervøs for det ja..Håper håper så inderlig at det går denne gangen. Har mistet å drømme meg bort litt.. Er det noen som vet om billig hotell i Haugesund nær sykehuset btw?
Gitte ♥tvillingmamma♥ Skrevet 20. oktober 2008 #2 Skrevet 20. oktober 2008 Heisan Jeg er jo fra Haugesund så kan i hvert fall gi noen tips om sentrale hoteller. Haugesund sykehus ligger jo veldig sentralt så alle hoteller som ligger i sentrum er jo i nærheten. De nærmeste er Rica maritime hotel og Rica Saga hotel, men disse er vel ikke av de billigste. Men jeg har hørt om et gjestgiveri som ligger i Strandgt, veldig sentralt, dere kan jo sjekke det ut, er nok rimeligere: http://www.gjestgiveri.net/ Lykke til med donorbehandlingen !!!
Nergård Skrevet 20. oktober 2008 Forfatter #3 Skrevet 20. oktober 2008 Hei Tusen takk for tipset. Skal sjekke det opp med en gang. flott at sykehuset ligger sentralt..så for meg mye buss eller taxi kjøring. Takk skal du ha. Masse lykke til me behandlingen selv.. =) Krysser fingrene for oss.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå