Gå til innhold

Ang navn igjen. Hva hadde dere gjort?? ( samme som bim)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Skrev et innlegg her om dagen.. om maya eller amalie..

Men nå var det uaktuelt for sambo med Maja likevel.. han vil sååå gjerne ha Amalie.. og vi hadde jo egentlig bestemt oss for det..

Men jeg er ikke noe storfaan av Amalie.. syns det er et pent navn.. men litt kjedelig kanskje..

har en gutt fra før.. og da sto vi mellom to navn.. og da ble det "mitt" navn han fikk.. Så er jo sambo sin tur til å få "sitt"navn.. og det er jo amalie da.. og jeg syns jo det er fint.. men er andre navn jeg syns er finere.. men har jo ikke lyst til å trumfe igjennom noe heller..

og det er ikke noe vits å håpe at han endrer mening i løpet av de neste 10 ukene.. for han er ikke sånn som forandrer mening på sånt..

så.. skal jeg la han få vilja si.. eller hva..

hm.. amalie. amalie.. er jo et pent navn som jeg kan venne meg til da.. ;)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg lot samboeren min få vilja si etter at gutten hadde vært navnløs i 6 uker. Jeg angrer ennå, og nå er gutten 8 mnd oghar en av norges vanlligste navn :o/

Skrevet

 

Hvis du synes det er kjedelig så legg ned veto.. Jeg hadde ikke kalt barnet mitt noe jeg igrunn ikke likte..

Skrevet

jeg liker det.. er bare det at jeg liker maja, mathea og sunniva bedre.. hehe.. men de er uaktuelle.. har en mathias fra før.. så vi liker sånne vanlige poppis navn.. hm.. jeg får håpe han brått kommer på et annet navn..;)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...