Gå til innhold

i vognen okt/nov


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hva skal dere ha i vognen i slutten av okt/nov? Jeg har en knallfin, men veldig tykk skinnpose fra 70-tallet, men er redd for at den kan bli litt vel varm for poden helt i begynnelsen når gradstokken lett kan bikke over 10 grader er i Oslo.

 

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Skal bruke dunposen :) åpner bare glidelåsen litt om det skulle bli varmt.

Skrevet

Jeg har også en sånn pose, men drøyer med å bruke den til minusgradene kommer. Nå ligger lillemann med varmedress og dyne (+lammeskinn i bunnen), han er tre uker gammel og god og varm når han sover ute på dagtid :-)

Skrevet

Jeg har så mye rart at jeg vet rett og slett ikke hva jeg kommer til å bruke! De gangene jeg er på kjøpesenter og andre "innesteder" bruker jeg bare dyne med saueskinn i bunnen tror jeg. ellers har jeg en dunpose til dager det ikke er frost akkurat, også har jeg en pose med lammeskinn til veldig kalde dager. Men jeg har i hvertfall ingen gyldige grunner til å la være å gå ut med vogna, med mindre det er is og spinnglatt ute! =)

Skrevet

Hvordan greide de seg før i tiden når økonomien ikke tillot at man hadde vogntøy for ethver værtype? ;)

Skrevet

ps er det is ute så er det bare å ta på seg piggdekk - det funker :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...