Gjest Siklerotte Skrevet 19. oktober 2008 #1 Skrevet 19. oktober 2008 Det er edderkopper overalt jeg snur meg - og jeg dreper sikkert fire-fem om dagen... Er det på denne tiden av året de er ute som verst eller?
prekæs Skrevet 19. oktober 2008 #2 Skrevet 19. oktober 2008 Tror ikke det er sesong nå. Har også forundret meg over alle svære som jeg får besøk av. Sikkert fordi det har vært så mildt. Bærer den ut jeg..og virker som om de bare henter resten av slekta:)
Bring_it_on!!:)) Skrevet 19. oktober 2008 #3 Skrevet 19. oktober 2008 Da skulle du sett de jævelene som jeg har hjemme... Glad jeg skal flytte snart jeg.... Har aldri sett så store edderkopper som vandrer rundt her.. de er hårete og store ( 10cm ) Ser til og med tydelig tegningene på kroppen.. *grøss*
prekæs Skrevet 19. oktober 2008 #4 Skrevet 19. oktober 2008 Jeg hører mine gå over gulvet. Seriøst;) De kommer fra en krypkjeller under huset her. Så en vår at det var tusenvis samlet i ett nett der nede. Det var da jeg burde brukt Radar, men det tenkte jeg ikke på da gitt.
Bring_it_on!!:)) Skrevet 19. oktober 2008 #5 Skrevet 19. oktober 2008 http://home.online.no/~g-skogm/fuglebilder.cfm?FuseAction=Album&pAction=PicDet&pAPICID=510&pAlbumId=28&pStart=1&pDispType=&pExPic=0; Ser de ca sånn ut Prekæs?? Det er sånne vi har finni her hjemme.. Jeg hylgriner og mannen løper som gal og kverker.. *grøss* Disse kan vi også nesten høre om det er stille.. =(
Gjest Siklerotte Skrevet 19. oktober 2008 #6 Skrevet 19. oktober 2008 Linken fungerer ikke, og det er mest sånne langbein eller hva de heter her - men også hatt store sorte jævler. Skikkelig deilig å våkne med en slik dingelende i ansiktet. Kanskje jeg bør begynne å lukke vinduet....
Bring_it_on!!:)) Skrevet 19. oktober 2008 #7 Skrevet 19. oktober 2008 http://home.online.no/~g-skogm/fuglebilder.cfm?FuseAction=Album&pAction=PicDet&pAPICID=510&pAlbumId=28&pStart=1&pDispType=&pExPic=0; Må bare ta vekk mellomrommet... =) Langben har vi faktisk svært få av her.. =)
Gjest Siklerotte Skrevet 19. oktober 2008 #8 Skrevet 19. oktober 2008 Sånn ja - æsj, den var ekkel. Ikke så redd for edderkopper at det gjør noe, men søte er de ikke av den grunn, og egentlig ikke noe jeg vil ha i nærheten av meg. Sett sånne før - men heldigvis ikke inne på sovreommet mitt. Da hadde jeg faktisk blitt redd.
Northernlights Skrevet 19. oktober 2008 #9 Skrevet 19. oktober 2008 Jeg tror de bareliker å vise seg fram. Jeg drepte en schvær ulveedderkopp helt av meg selv i går kveld (stolt!!) i gangen, med moppen min. Og jeg hylte bare bittelittegrann!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå