mama09 Skrevet 18. oktober 2008 #1 Skrevet 18. oktober 2008 jeg og mannen min snakket om at jeg skulle ta ut spiralen i høst.. Da hadde jeg hatt lyst til det lenge men det har vært han som har holdt , igjen på grunn av ny jobb, husbygging, etc. Det er ca 2 mnd siden jeg tok den ut nå. Ikm var ca i går, og jeg fortalte han oppgira i dag at nå er mensen uteblitt.. Jeg trodde han skulle bli glad! Men istedenfor ble han sur, sa at jeg måtte jo skjønne at det ikke passer nå og at han hadde hoppet av i svingen - - og hvorfor tror jeg han hadde gjort det, jeg måtte jo skjønne at det var fordi han ikke var klar, bla bla.... Jeg ble helt, HELT målløs... Jeg har ikke tatt test enda. Har egentlig ikke lyst, for om jeg skulle være gravid - blir det ikke akkurat slik jeg hadde håpet på. ... :=( Men nesten det verste av alt, er at nå sitter vi på hvert sitt rom, han ser tv og gomler i seg biffen jeg hadde lagd, og han har ikke sagt et ord. ser ikke ut til å ense han at jeg kanskje ble litt lei meg.. aarrhhrhrhhrgggggg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
grysom Knut-Elias og lillebror Skrevet 18. oktober 2008 #2 Skrevet 18. oktober 2008 det var nok bare et sjokk det går som regel over.. vist d kan hjelpe kan jeg fortelle om at når jeg å mannen min skulle gifte oss pratet vi om det lenge i forveien.. men hadde ikke satt noen dato bare et årstall.. men så fant jeg drømme kjolen når han var på utenlandsreise å ringte han for å fortelle at jeg hadde kjøpt kjolen.. svaret jeg fikk var som følger: hæ men va om den ikke passe til dressen????????!!!! han ble en smule rar og små ilter.. men etter en dag roet han seg å så humoren i det... for han hadde jo verken kjøpt dress eller satt dato:P så ta det med ro det ordner seg sikkert:)
Vifikkiaugust Skrevet 18. oktober 2008 #3 Skrevet 18. oktober 2008 Men herregud, unnskyld meg men, hva er det han egentlig tror? Vet han ikke at man faktisk kan bli gravid fordi om man hopper av i svingen? Og hvorfor i allverden kan han få seg til å si noe sånt på den måten ? Akkurat som at det nå er din skyld at du er gravid, enda dere var enige om å ta ut spiralen? Nei, vet du hva. Jeg håper han tenker seg om en gang eller ti og ber deg om unnskyldning. Dette syns jeg var drøyt. Leit for deg at han har snudd sånn. Håper dere finner ut av det kjapt. *klem*
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå