Curry Skrevet 17. oktober 2008 #1 Skrevet 17. oktober 2008 Jeg er på jobbjakt og har funnet en jobb (ca 80 % stilling) som jeg kunne tenke meg. Men jeg er litt usikker på om jeg vil tjene ok i et vikarbyrå. Har forsørgeransvar, så jeg kan ikke godta hva som helst i lønn. Noen som vet hva lønn i vikarbyrå ligger på? Det er butikkjobb (ikke matbutikk). Jeg har butikkerfaring.
solfrøken-♂♂♂ Skrevet 17. oktober 2008 #2 Skrevet 17. oktober 2008 Du vil nok få "normal" lønn selv via vikarbyrå, men forskjellen er at butikken må betale nesten det dobbelte for å leie deg. Det over lønna di vil gå rett til byrået og du skriver timelister og får lønn av vikarbyrået og ikke butikken. En butikkjobb er ikke noe å bli rik av uansett, så du kan nok ikke forvente så veldig mye i lønn. Sambo ligger på 240 000kr/år.
Curry Skrevet 17. oktober 2008 Forfatter #3 Skrevet 17. oktober 2008 Da er de heldige der jeg jobber nå. Der er årslønnen over 300 000 + UB. Men de har ingen fulltidsstillinger ledige der nå.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå