Gå til innhold

Devold ullundertøy, er dere fornøyd?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Må ha ullundertøy til 7-åringen min og vurderer dette.. :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Har til meg selv. kjempefornøyd. god kvalitet. tåler godt vask!

Skrevet

Utrolig fornøyd. Virkelig verdt pengene :)

Skrevet

Jo, det er litt dyrt, men det vi hadde til gutten vår i fjor er faktisk fullt ut brukendes i år også, i motsetning til det andre ulltøyet vi hadde. Det kom seg ikke helskinnet gjennom vinteren i fjor engang.

Skrevet

Ja kjempefornøyd! Det eneste vi har hatt som har holdt en hel vinter ihvertfall. Har hatt mye janus, men på albuer og knær blir det veldig fort hull.

Skrevet

Noe av det beste jeg har brukt til meg selv. Gutta mine liker det også. Holder seg godt i vask.

Skrevet

vi er en familie på 5 og alle har det, superfornøyd

Skrevet

Vi er veldig fornøyde. Gutten vår har holdt seg god og varm og det er like fint etter en lang sesong. Vel anvendte penger!

Skrevet

Lurer på dere som synes 199 pr del er dyrt, hva med bukser, gensere, strømpebukser til barna synes dere også det er dyrt? Jeg synes ikke 199 pr del er dyrt, men jeg handler det gjerne en størrelse større enn ungene bruker så kan jeg muligens ha settet 1 år ekstra! Jeg synes heller en burrberry dress til 1199 i størrelse baby er dyrt fordi plagget blir brukt utrolig lite før det er for lite!

Skrevet

Beste ullundertøyet som finnes! Her bruker vi Devold alle sammen :o)

Skrevet

Veldig fornøyde vi også, både store og små...minstemann arver eldstemann sitt så må absolutt kunne si at kvaliteten er god:-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...