Mamma2OO5 Skrevet 16. oktober 2008 #1 Skrevet 16. oktober 2008 Synes Troll sine kjennes gode ut med tanke på godt polstrede skulderstropper. Men jeg har jo ikke sammenliknet.. Hvor selges Troll sekker?
solfrøken-♂♂♂ Skrevet 16. oktober 2008 #2 Skrevet 16. oktober 2008 Har ikke sett Troll sekker så jeg skal ikke uttale meg om de, men har Bergans sekker til begge guttene våre, 18liter (de 12 liter sekkene er så små,mens de på 18 liter kan dem bruke opp til skolealder også) De er lette, gode polstrete skulderstropper og hoftebelte+ den over brystkassa... Lett å løsne og å stramme stroppene og god plass til mye klær og matboks.
Mamma2OO5 Skrevet 16. oktober 2008 Forfatter #3 Skrevet 16. oktober 2008 Ok, hva koster en 12 liter? Kan ikke ha 18 til en 3åring syns jeg. dessuten kan broren arve når han blir stor nok til det:o)
Mamsen og lillegutt Skrevet 16. oktober 2008 #4 Skrevet 16. oktober 2008 bergans sin 12liter koster 299,- Vi liker den veldig godt til vår 1åring. han kan jo ikke ha den på ryggen ennå når de er på tur,men snart:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå