Gå til innhold

farsdag - noen gavetips?:)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Det er jo ikke lenge til farsdag nå, og dette er den første farsdagen til sambo:) Må jo kjøpe noe til ham, men vet ikke helt hva. Har tenkt på krus fra babydesign eller noe, men er det noen som har noen andre ideer å komme med?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Tenkte la ham sove lenge, lage frokost og ta meg av småen. som gave blir det ulvang sokker, og en liten "verdens beste pappa" kosebok. Pluss blomster, han er nemlig veldig flink til å komme hjemm med en blomsterbukett og klager over at han ikke får blomster av meg.

Skrevet

Takk for tips:) forresten noen som har link til siden der de selger masse "pappa-utstyr?" krus, bodyer med div trykk på, t-skjorter mm.

Skrevet

Når er farsdag?

Skrevet

2. søndag i November????? Og så begynner dere å planlegge nå? Unnskyld at jeg spør, men har dere fritidsproblemer, eller er det en veldig viktig dag for dere?

 

Ok, vet at jeg virker litt :-( nå, så jeg sier unnskyld med en gang....

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...