Legekjærringa Skrevet 15. oktober 2008 #1 Skrevet 15. oktober 2008 gikk til legen og han sa at det sikkert var ett eller annet virus (?) som har gjort at sønnen min på 14 mnd. er full av røde prikker; mest på bena. De er ru og ser ut som små blemmer uten væske. Klør. Spiser ikke. var ikke noe å gjøre med det, men ekkelt å ikke vite sikkert hva det er. Noen som har opplevd noe lignende?
fox`y Skrevet 15. oktober 2008 #2 Skrevet 15. oktober 2008 høres ut som munn,fot og håndsykdom. går i mange barnehager nå. 1 på avdelinga til minsten har netopp hatt d. Går oxo brannkopper, d har størsten hær fått.
Legekjærringa Skrevet 15. oktober 2008 Forfatter #3 Skrevet 15. oktober 2008 hva er den hånd, munn og fotsykdommen?!?!?!!? aldri hørt om.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå