Gå til innhold

er dere ofte i bassenget?


h@ppy elsker høstfargene :)

Anbefalte innlegg

Skrevet

selv prøver vi 1 gang i mnd.... det er godt..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg og lillemor har vært ganske ofte, så og si hver uke fra hun var 8 uker til hun var 10 mnd.

ca 2-3 ganger pr mnd fra hun var 10 mnd til 1,5 år. Og 1-2 ganger pr mnd fra hun var 1,5 år til nå,hun er snart 3 år.

Guttungen går i baseng ca annenhver uke når de har basseng på skolen.

Går i basseng sammen alle sammen 1-2 ganger pr sommer ferie, thats it. Har snakket om å begynne å gå alle sammen fast, men det har ikke blitt noe av ennå.

 

Skrevet

flere ganger i uken :)

 

Selv minsten paa 2 mnd har badet ganske mange ganger allerede :)

Skrevet

Vi prøver å få til 2 gang i mnd. Snuppa er hos pappaen sin annen hver uke og da prøver jeg at det hvertfall blir en gang pr uke når hun er hos meg.

Skrevet

Egentlig aldri. Men akkurat nå har far og sønn forsvunnet ut døra for å dra i bassenget! Og jammen meg skal vi ikke på hotelltur i helga, og der er det også basseng! Så nå blir det sving på svømminga!

Skrevet

Jeg var en del når storesøster var liten. Men lillebror har atopisk eksem, og bør ikke bade i klorvann. Så vi har ikke vært en eneste gang faktisk =(

 

Men jeg har lyst å prøve alikevel jeg, pga da kan han være naken, og varmen skulle vel gjøre godt.

 

Skrevet

Nei, altfor sjeldent, dessverre......

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...