to jenter og ett gull i magen Skrevet 13. oktober 2008 #1 Skrevet 13. oktober 2008 mine har vært på 28-30 dager bestandig. i september kom den en uke for sent men den siste nå kom normalt. hadde enel blod på papiret i to dager så startet det for fullt. så 28-30 dager. når bør jeg begynne og teste nå?? noen som kan fortelle meg åssen disse billigstrimlene skal se ut når man har el eller det nærmer seg??
Lovemelikeyoudo Skrevet 13. oktober 2008 #2 Skrevet 13. oktober 2008 det står i bruksanvisning at hvis man ikke vet lengde på syklus skal man begynne å teste på dag 10!
to jenter og ett gull i magen Skrevet 13. oktober 2008 Forfatter #3 Skrevet 13. oktober 2008 men skal jeg begynnte på dag ti fra jeg hadde mye blod på papiret eller fra da det kom såpass at jeg måtte ha bind?
Lovemelikeyoudo Skrevet 13. oktober 2008 #4 Skrevet 13. oktober 2008 du skal ikke regne med de dagene med spotting, kun friskt blod
Gulosten™ Skrevet 13. oktober 2008 #5 Skrevet 13. oktober 2008 www.prinsessesoffi.piczo.com/prosjektbaby Sånn skal en positiv EL-test være Desverre klaffet det ikke, men har EL nå straks Har veldig ustabile sykluser, og begynner å bli litt sliten av å vente på mensen hver gang. Er min 5. offisielle PP, men har ikke bruk prev. siden juni i fjor.
to jenter og ett gull i magen Skrevet 13. oktober 2008 Forfatter #6 Skrevet 13. oktober 2008 det var masse friskt blod de to dagene, derfor jeg er usikker. men jeg begynner og teste på dag ti utfra første dag på den spottinga jeg tilfelle:) har en del tester liggende:)
to jenter og ett gull i magen Skrevet 13. oktober 2008 Forfatter #7 Skrevet 13. oktober 2008 skal det komme en strek midt mellom det grønne og den svarte streken da omtrent??
Gulosten™ Skrevet 13. oktober 2008 #8 Skrevet 13. oktober 2008 I det hvite, blanke feltet til venstre for det grønne feltet skal det komme to streker, og streken til venstre skal være sterkere enn streken til høyre:) Hvis det kommer strek som er svakere enn den til høyre, er testen negativ.
to jenter og ett gull i magen Skrevet 13. oktober 2008 Forfatter #9 Skrevet 13. oktober 2008 takk for svar:) jeg begynner og teste ut fra dag ti etter første tegn til blod jeg da:) så er det bare og kjøre på he he:) håper jeg har el da i det minste.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå