Gå til innhold

Er det flere som bærer magen langt nede??


Anbefalte innlegg

Skrevet

Fikk en kommentar om at magen min var seget så langt ned i dag,, Har ikke lagt merke til dette selv jeg.. Spurte min mor og hun synes også det. Er i uke 30 nå. Den skal vel ikke sige ned så tidlig??? Og stemmer det at fødselen blir kjappere når man bærer langt nede? hehe.. Er lov å håpe.. ;) Første fødsel var ganske kjapp, så om det går fortere nå så tar det ikke lange tiden..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg bærer magen veldig lavt, har gjort det hele veien og gjorde det hele veien sist :)

Forrige fødsel tok ca 48 timer så vil vel ikke si at det hjalp så veldig å ha magen lavt hehe..

Skrevet

min mage er så langt nede at når jeg tegner øyner og munn så ligner den på et esel=p

Skrevet

Jeg har lav mage (og termin dagen før deg :), men tror neppe det betyr noe annet enn at det er sånn kroppene våre er bygd.

Skrevet

har og fått mangen kommentarer at jeg bærer magen ganske lavt denne gangen.

 

får se om den blir kjappere, men gikk ganske kjapt forrige gang og :D

Skrevet

Hei

jeg har fått mange kommentarer om at jeg bærer magen veldig lavt. gjorde ikke det med tulle født 04 og det tok 43 timer og endte i akutt keisersnitt, så om det er noe i dette med raskere hadde det vært knall fint:)

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...