Herlige barn har jeg fått Skrevet 12. oktober 2008 #1 Skrevet 12. oktober 2008 Har kjøpt endel ting der, men synes regnklærne ble fort slitt og lekte vann mye mer enn reflex sitt regnsett. Har kjøpt noen gensere der også, men synes ikke kvaliteten er mye bedre enn f.eks gensere til 79,50 og 129 på H/M og de genserne betalte jeg 250 kroner for! Frister ikke og handle noe mer der, synes ikke uteklærne deres virker bedre enn skogstad, reflex etc.. Flere som synes kvaliteten på klærne deres ikke er mye bedre enn f.eks H/M??
Yaddaline ❤ ♀04/05 ♂02/09 Skrevet 12. oktober 2008 #2 Skrevet 12. oktober 2008 Jeg har kun erfaring med innetøy fra pop. Syns kvaliteten ER bedre enn hm og diverse andre billigkjeder (holder fasongen, litt tykkere enn hva jeg pleier å få tak i til jente, holder fargen), men om de er verdt 179 (som jeg har betalt) ifht 79 er jeg ikke helt sikker på... Men som sagt så har det holdt seg mye bedre, og går absolutt i arv i motsetning til mye av hm-tøyet.
trine->mai07 og juni09 Skrevet 12. oktober 2008 #3 Skrevet 12. oktober 2008 Jeg syns POP er dyrt, men kvaliteten er akkurat sådær... Kan ikke si jeg syns det var knallbra kvalitet på det vi har fått derfra. Ikke så mye bedre kvalitet der for prisen du betaler.
Tarantellamora Skrevet 12. oktober 2008 #4 Skrevet 12. oktober 2008 Jeg er veldig glad i POP. Ja, det koster litt mer enn de billige kjedene, men jeg synes det er verdt det. Jeg synes det er god kvalitet, fargene holder seg godt, yttertøyet er varmt og godt, i tillegg til at klærne er veldig pene. Jeg har bare gode ting å si om POP..:-D
polarn & pyrene Skrevet 12. oktober 2008 #5 Skrevet 12. oktober 2008 Jeg er ogås kjempe fornøyd med PoP klærne. De holder lengre både i fasong og farge. Yttertøyet er jeg også fornøyd med forutenom gummistøvlene som jentungen klaget på ikke var gode å gå i. Det koster litt mer, men jeg handler en del der og arver en del derifra da jentungen har en kusine som også får en del saker derifra.
Gjest Skrevet 12. oktober 2008 #6 Skrevet 12. oktober 2008 Er fornøyd med mye derifra, men ikke alt er like bra selvfølgelig. Jeg er den typen som tafser og kjenner på klærne før jeg kjøper de, er veldig opptatt av at det skal kjennes orntlig ut, hater ting som mister fasong i vask. Er veldig fornøyd med at de fleste tingene der kan vaskes på 60 grader, og fargene holder seg kjempe bra i vask. Mange av klærna har oppbrett rundt hender og føtter og av og til rundt midjen, og ofte strikk nede ved beina, så klærna kan brukes lenge, gjerne over et par str. Men har kjøpt på HM også, og noe der har holdt seg fint i vask etter vask, spesiellt ensfargede bodyer har vi vert fornøyd med. Og der koster ikke bodyen mangen kronene(gjerne 79 for to?),mens de på po.p koster 175 og er ikke så mye bedre syntes jeg! Har ikke prøvd regntøy, dress og støvler fra po.p da.
Odine! Skrevet 12. oktober 2008 #7 Skrevet 12. oktober 2008 Vi er veldig fornøyde med vottene derifra!
Gjest Skrevet 12. oktober 2008 #8 Skrevet 12. oktober 2008 Har alltid kjøpt badetøy til Rosa og lilleRosa der, det holder seg kjempegodt. Har opplevd at mye blir stygt av klor og slikt, mens PoP holder seg... (har bla hatt noe svindyre greier fra Fru Lyng som ble blekt veldig fort...)
erteposen + 4 Skrevet 12. oktober 2008 #9 Skrevet 12. oktober 2008 Uteklærne har samme kvalitet som reflex og skogstad.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå