FrøkenSprøken Skrevet 12. oktober 2008 #1 Skrevet 12. oktober 2008 Vi har vært oppe i en time allerede, og godgutten sitter og koser seg mens han ser på barne TV. Det er virkelig fantastisk at han endelig har begynt å interessere seg for det! Han er jo 2,5 år gammel! Sovet hele natta har han også, og det er IKKE vanlig kost;) *deilig*
hopplaaa har to guttetroll:) Skrevet 12. oktober 2008 #2 Skrevet 12. oktober 2008 Småen har vært oppe siden helv seks i natt, vanlig kost det, men i dag var det ekstra tøft å stå opp...er så trøtt
Gemini77 Skrevet 12. oktober 2008 #3 Skrevet 12. oktober 2008 Vi sto opp nå for 10 min siden. Normalt står mannen opp med 2,5-åringen siden jeg ammer minstemann om natta, men hun har sovet igjennom hele natta i natt, så da tenkte jeg at mannen skulle få sove for en gang skyld.. :-)
Renate77 ♥med gutt og jente♥ Skrevet 12. oktober 2008 #4 Skrevet 12. oktober 2008 Gjeeesp.... Jeg er oppe. 1-åringen våknet 06.10 og klarte da å vekke 4 åringen også. Jeg prøvde å ha dem oppi sengen vår og kose litt og håpte på at de skulle sovne igjen, men neida.. Så nå sitter vi i stuen og hører på barneTV. Ingen som ser på, for de krangler om en bok. Haha... må jo bare le litt av dem.. 4-åringen sitter og leser 1-åringen sin bok. 1-åringen er vanligvis ikke interessert i den boken i det hele tatt, men nå er den utrolig viktig for henne. Hjelpe meg.. :oD Ha en fin dag )
Anonymor Skrevet 12. oktober 2008 #5 Skrevet 12. oktober 2008 God morgen:) Her har vi vært oppe en time ca. Lå en halvtime i senga , og tullet og koset. Jenta vår er 8 mnd . Sitter å venter på at dagsens bæsjbleie skal komme... BarneTv surrer i bakgrunnen, lillemor sitter på gulvet å strør om seg leker, mens mamma surfer
Guttemamma75 Skrevet 12. oktober 2008 #6 Skrevet 12. oktober 2008 Vi er oppe vi!!! Har en gutt på 3,5 mnd som mente det var morgen klokken 06.30.. Og etter å ha sovet i ett siden 00.30 måtte jeg jo egentlig være enig i det! (bruker egentlig å våkne i 2-3 tiden for mat) Han ligger på gulvet under babygymmen og koser seg og mamma surfer på nett
Bring_it_on!!:)) Skrevet 12. oktober 2008 #7 Skrevet 12. oktober 2008 Her er vi oppe.. Vært oppe en liten stund.. Mini sitter og ser på barnetv mens han spiser frokost.. Tør egentlig ikke si at han ser på barnetv lenger her inne.. Fikk så mye pes for det sist.. hehe.. Men jeg må da ærlig innrømme at barnetv er livredder frem til jeg har fått åpnet gluggene ordentlig.. hehe.. =)
Hva skjer'a?♂ Skrevet 12. oktober 2008 #8 Skrevet 12. oktober 2008 Vi er oppe:) Mini sover til syv eller halv åtte, vi bytter på å stå opp på fridagene, idag var det mmin tur:) Mini leker og jeg surfer og scrapper:)
Må jeg ha nick? *Nr3påvei* Skrevet 12. oktober 2008 #9 Skrevet 12. oktober 2008 har vært våken siden 7.. jenta og sambo sover enda.. la meg kl 10 i går..
Snuppa! Skrevet 12. oktober 2008 #10 Skrevet 12. oktober 2008 Vi har vært oppe siden kl 7.. Er vanlig kost her etter lillesnupp fikk eget rom, før sov hu til kl 8,sukk. Den ekstra timen om morgenen merkes altså.
Bie&babylove:-) Skrevet 12. oktober 2008 #11 Skrevet 12. oktober 2008 Her har vi vært våkne side 05.45!!!!! zzzzz..... Ingen dag uten unntak! Hun våkner ALLTID så tidlig..... Ekstra ille er det nå som det er lengere og lengere mørkt om morran! Uff, gruer meg til midt på viteren, da kommer det sikkert til å føles ut som om vi står opp midt på natta...
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå