Gå til innhold

Må komme meg i seng.. med en liten søknad....


Anbefalte innlegg

Skrevet

I morgen må jeg pakke, rydde og vaske siste rest.. Så blir jeg vekke herfra fra mandag og til helgen en gang. Og siden dere andre har vært så flinke og skrevet søknad om tilatelse for å være vekke herfra denne siden, så kommer herved min søknad nå:)

 

Men kommer nok innom her imorgen i løpet av "all" jobbing for å oppdatere meg.. Ha en flott søndag så lenge jenter:)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Den er grei:) Du får ha lykke til da, vist jeg ikke hører mere fra deg:::) Og når du kommer tilbake så er dere en mere...hehe...nusselig:o)

Skrevet

Tillatelse er gitt så fremt du kommer tilbake med baby:-)

 

Ha en flott uke og lykke til

Skrevet

Ok jeg får hive meg på de andre og si at det er i orden da =)

 

Blir spennende med en ny bebi i hus og 3 barnsmor. Sikkert litt travelt også da =)

 

Lykke til med pakking, regner med det blir sjans å si lykke til på sykehuset litt senere idag!

 

Skrevet

Oi, det er i morgen du skal bli mamma igjen, er det ikke rart? En god grunn til å være fraværende: søknad invilget!

Skrevet

Hei:) Blir mamma igjen på tirsdag, men skal legges inn i morgen før kl 12.. Har en times reise tid, så blir siste dag idag her inne.. Driver nå og gjør siste forberedelser, og prøver å få litt system. Og printe inn i hodet på mannen hvilke dager barna har gym, svømming, turdag osv, hva de skal ha på seg og med seg.. Men har nå skrevet det på ett ark, tror han er litt stresset han også for han husker ikke noen ting føles det som..;)

Skrevet

Oi, så spennende. Lykke til! Ser frem til å se deg her igjen snart, med ny baby;)

Skrevet

Selvfølgelig skal du få tillatelse til å dra å få baby, gud så spennende!! Ønsker deg masse lykke til, blir kjekt å få deg tilbake igjen med baby på utsiden av magen.

 

Klem :o)

Skrevet

Tusen takk for innvilget søknad alle sammen:) Dere er jammen meg snille allså, ikke rart jeg liker meg så godt her inne sammen med dere..

 

Men nå må jeg komme meg i seng, burde vel sovet for lenge siden, men men.. Så får jeg kanskje sove i morgen natt på sykehuset..

 

Ha en flott uke da folkens:)

 

Klem fra.....

Skrevet

Sender mange klemmer til Kokkeli-snuppa!! Har tenkt på deg mellom all sykdom i heimen i helga!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...