Karomamma Skrevet 11. oktober 2008 #1 Skrevet 11. oktober 2008 God morgen, alle sammen! Ser dere lå slappe på sofaen i går, alle som én. Det var ikke mange innlegg her i gården Jeg var en liten tur ute og feiret bursdagen til en veldig god venn i går. Syklet bort og møtte dem utpå kvelden, tok et par øl og syklet hjem igjen. Bra med mange fluer i en smekk - sykling, sosialt samvær, god drikke, god mat (jeg fikk bestilt meg noen kongereker og noen thairuller selv om jeg kom sent...) og litt luft i håret Karoasnuppa og jeg var oppe ganske tidlig i dag og koser oss med Barne-TV. VI pleier å spise litt frukt på helgemorningene, men i dag har vi STRATOS KOSEPOSE! He he, gjett om jeg koser meg med kaffen min Ha en kjempefin helg og en bra lørdag
Attpåklatten :-)™ Skrevet 11. oktober 2008 #2 Skrevet 11. oktober 2008 Høres ut som en herlig start på dagen:-)) Her har jeg to småjenter som akkurat har badet, og spist pølse og lompe for de hadde såååå lyst på det til frokost. Siden jeg vet at man ikke dør av det en sjelden gang sa jeg selvfølgelig ja!!! Og nå er det filmtime i senga til mamma og tante:-) Gjett om vi koser oss da!!! Så blir det ut på farta før jeg setter kursen nordover for å plukke opp noen hyggelige venninner som er klare for fest og moro:-)
Karomamma Skrevet 11. oktober 2008 Forfatter #3 Skrevet 11. oktober 2008 He he, pølse og lompe er vel bra til frokost, vel!! Koselig med sånne morgener, film og kos og nam-nam Jeg har fått tømt kamera og minnebrikker for feriebilder, bedre sent enn aldri Vi går i pysjen ennå og bare suser... Vi venter på Karopappaen som skal få egg når han en gang har tenkt å stå opp (hei, det var jeg som var ute i går!!!). VI har avtalt å lure ham med et plastikkegg i eggeglasset, snuppa kan nesten ikke vente, hi hi.... Jeg hoster som en galning, har vondt i halsen og alt mulig, men fest skal det bli!! Gleder meg! Hvile kan vi gjøre når vi blir gamle... Må en tur på helsekosten i formiddag og kjøpe dunderpiller. Har fått mange rare tips i det siste, alt fra å skylle halsen med hydrogenperoksid til å drikke honning blandet med sour mix!!!??? Tror jeg holder en knapp på helsekosten
Attpåklatten :-)™ Skrevet 11. oktober 2008 #4 Skrevet 11. oktober 2008 Hahahahaha lureegg er artig:-)) Klin til med Sambucus Force du. Kast innpå 6 stk asap og det samme i kveld med et glass rødvin eller ti:-) Har du cognac så ta deg en gurglerunde med det nå du:-) Tar bakterier om det er noe sånt. Honning med sourmix hadde jeg ikke klart tanken på en gang!! Finnes også noe som heter nbg som er helt rått. Det går på immunforsvaret og er helt genialt. Jeg kjører begge deler om noe biter seg fast i denne kroppen av basselusker. Blir kvitt det på en to tre:-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå