Gå til innhold

delte meninger: hva synes dere om


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

hehe jeg synes han er komisk. heter han thomas til etternavn eller?

Skrevet

jeg liker han jeg. han har hatt noen litt spes meninger om visse ting, men alt i alt skulle jeg ønske å være venninne med han:-)

Skrevet

Greier ikke å bestemme meg, men det står mellom tragisk og patetisk..

Skrevet

hehe enig med Mom2Two

 

Skrevet

han er helt grei..mislikte han før men nå syns jeg han er helt ok:) hehe

Skrevet

Jeg vet ikke. Gidder ikke basere min mening på det jeg ser av han på tv. Media lyver, tror pipa hadde fått en annen låt om dere fikk en dag i salongen hans uten å måtte betale et rødt øre. ;)

Skrevet

Ikke min type. (og jeg er vel ikke hans type heller) Likevel. Tror kanskje han er flink i det han gjør og sikkert hyggelig han.

Skrevet

Egentlig ingenting, bortsett fra at han hadde blåst opp fjeset sitt for mye før torsdagsklubben i går;)

Skrevet

klarer ikke å være negativ med han jeg. tror han er en hyggelig venn å ha jeg. tenk på alt det gode og bra man sier i media som ikke kommer frem. selvfølgelig vises det når han begynte med ammegreia... det skal jo lages diskusjoner

Skrevet

Synes han virker veeeeeldig overfladisk. Eneste han bryr seg om er jo hvordan han selv og andre ser ut.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...