Anonym bruker Skrevet 9. oktober 2008 #1 Skrevet 9. oktober 2008 sier alltid overvektige folk til sitt forsvar at undervektige ser syke ut? Det er vel ingen som er i tvil om at overvektige ser like syke ut vel?
fumlis og skrikerungene Skrevet 9. oktober 2008 #2 Skrevet 9. oktober 2008 Det er faktisk ikke noe å hige etter å være undervektig. Det er "lov" til å mobbe de. Hilsen meg som tidligere gikk under navnet stankelbein
Anonym bruker Skrevet 9. oktober 2008 #4 Skrevet 9. oktober 2008 De må jo ha noen å rakke ned på vettu, så de selv kan føle seg bedre. Har lært meg å ta imot, vil ikke at andre skal føle seg slik jeg gjør, over- eller undervektige. Men husk folkens: Det sårer faktisk å få høre at du er for tynn også.
Anonym bruker Skrevet 9. oktober 2008 #5 Skrevet 9. oktober 2008 Nei, men det er vel ikke noe å hige etter å være overvektig heller da? Det er nå ikke "lov" å mobbe de. Dolly Dimpel ser ikke noe mindre syk ut enn et stankelbein
Anonym bruker Skrevet 9. oktober 2008 #6 Skrevet 9. oktober 2008 Og dette vet du er tilfelle fordi...?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå