Anonym bruker Skrevet 9. oktober 2008 #1 Skrevet 9. oktober 2008 Slik blir det målt at du er gode foreldre; Ungen har null hull og går på masse aktiviteter som foreldrene selvfølgelig kjører dem til. Hvis de kan si dette i en pause på jobb så kan de drite i resten. Høres ihvertfall sånn ut på min arbeidsplass.
Tjukkebolla hjelper deg! Skrevet 9. oktober 2008 #2 Skrevet 9. oktober 2008 Høres stakkarslig ut at dette skal være definisjon på gode foreldre. Det er da bare å drite i om andre må skryte av seg selv og fremheve sin fortreffelighet. Er sikkert en grunn til det(les: dårlig samvittighet...). Null hull er ikke så gæern da
Anonym bruker Skrevet 9. oktober 2008 #3 Skrevet 9. oktober 2008 ja det er den stakkarslige middelklassens flaue måte å breske seg på!!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå