Velve Skrevet 9. oktober 2008 #1 Skrevet 9. oktober 2008 Her går det unna; jeg har giftet meg..... huset blir større og mer ferdig for hver dag.....jeg jobber.....og innimellom dibber jeg litt.... De små er blitt store. Håper jeg får med meg et treff med unger en dag! Hadde vært hyggelig å se gamle kjente en gang!
Attpåklatten :-)™ Skrevet 9. oktober 2008 #2 Skrevet 9. oktober 2008 Næh!!!! Gratulerer så mye med gifting og greier!! Så koselig da:-) Akkurat sånn kunne vi gjort det også vet jeg;-D Fort og gæli, sånn helt i det stille. Har jo hatt svær fest og alt som hørte med første gang, så da ville det blitt smygende i det stille om det skulle skjedd igjen:-) Så koselig da, og bygger dere på huset altså? Ja vi må få til et treff med ungene! Leeenge siden sist nå..... Vi bor jo ikke langt unna heller vet du:-)
mamma søker barn-har fått 2 Skrevet 9. oktober 2008 #3 Skrevet 9. oktober 2008 Ser man det, giftemål og greier:-) Gratulerer så mye. Og så bygger du på, jeg mener å huske at huset ditt er ganske stort, jeg??? De små blir altfor fort store, men sånn er det bare:-) Treff er alltid hyggelig, og klart vi må kunne få det til en dag, som Klatten sier, vi bor jo ikke sååååå langt unna hverandre.
temasti - vil ikke ha nr 4 Skrevet 9. oktober 2008 #4 Skrevet 9. oktober 2008 Gratulerer så masse!!!! Det hadde vært kjempekos å se både deg og poden!
Karomamma Skrevet 9. oktober 2008 #5 Skrevet 9. oktober 2008 Huhei sjøl! Koselig å se nicket ditt igjen! Og gratulerer med giftemål
Gummelillan Skrevet 9. oktober 2008 #6 Skrevet 9. oktober 2008 Hipp, hipp hurra, Så stas med giftermål ;-) Kos deg og ta dere tid til å nyte litt hvetebrødsdagene også da!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå