Gå til innhold

Når sluttet barna deres å bruke vogn?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Min er 3 år og bruker omtrent ikke vogn lenger. Det eneste er når vi går lengre turer da det er greit å ha med når han er lei og sliten.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Har ikke brukt vognen på flere mnd.. Eneste gangen vi bruker vogn nå er når jeg eventuelt må levere han i barnehagen og ikke har bil..

 

Da tar jeg han i vognene pga det er over 20 min med grei rask gange og gå.. Han er 3 år om en mnd.. =)

Skrevet

Ja det er egentlig sånn med meg og. Synes han er for stor til å bruke vogn, og synes det nesten er litt flaut med den store ungen i vogna. Er sikkert teit nå men.

Skrevet

Sånn jeg føler det og.. Men når den lille kommer så kommer han bare til og få et ståbrett .. Og da blir det mere normalt.. Mini ser jo gigantisk ut i vognen siden han er 105 cm og nesten 20 kg.. hehe.. =)

Skrevet

Å he he . Min er ikke så høy da. Ca 93 cm og 13-14 kilo:-) Er 3 år og 3 mnd:-)

Skrevet

han sluttet egentlig i sommer tror jeg.. men har brukt det lite det siste året.. han er 2,5 år.

er blitt så flink å gå selv nå :D

men tror ikke vi har brukt den på leenge nå nei..

 

har faktisk ikke tenkt over det :D

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...