Muffinsmamma Skrevet 8. oktober 2008 #1 Skrevet 8. oktober 2008 hadde bursdag her i september. flere av mine nærmeste venner har glemt å gratulere meg, og kanskje bare lar det passere uten noen kommentar. merker at med årene så blir jeg mer og mer lei meg når folk glemmer meg. syns det er rart man er så opptatt med seg og sitt at man ikke husker å gratulere. jeg har også glemt bursdager, men ringer så fort jeg kommer på det og unnskylder meg. jeg forventer ingen presanger eller stor ståhei, bare at man blir tenkt på av sine nærmeste. hva syns dere?
:::) Frøken Velferdsrett Skrevet 8. oktober 2008 #2 Skrevet 8. oktober 2008 jeg husker aldri noen sin bursdag så om jeg er vennen din så vil du bli skuffet over meg... hehe. tror ikke du burde ta det så personlig. folk er ikke mindre glad i deg selv om de ikke husker på bursdagen din. det kommer til et punkt hvor (ihvertfall jeg) tenker at bursdag eller ikke bursdag er ett fett.
It's all about me Skrevet 8. oktober 2008 #3 Skrevet 8. oktober 2008 Du blir vant til det. Jeg har blitt glemt av familie og venner ialle år. Og bursdagsgave hva er det egentlig? Jo det er noe jeg kjøper men aldri ser i retur. Kjedelig, men er ikke alle som tar bursdager så nøye lenger.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå