mamma`n til go`jenta♥+baby!<3 Skrevet 7. oktober 2008 #1 Skrevet 7. oktober 2008 er det normalt å ha neseblod,vær dag i hele svangerskapet..? jeg har hatt det til nå.. er snart 32 uker på vei.. først nå det er blitt "rennende".. derfor er jeg blitt bekymret..
Virrus og Guttene + spiren <3 Skrevet 7. oktober 2008 #2 Skrevet 7. oktober 2008 hmmm, har jeg aldri hørt om. men vet at det er lettere for at slikt kan skje, siden blodårene slike steder blir mer utvidet eller noe sånn =)
Maya og Mini Skrevet 7. oktober 2008 #3 Skrevet 7. oktober 2008 jeg har også blødd mye neseblod, men ikke hver dag... som alltid- si i fra til legen din, da! jeg er i termin nå, og først nå renner det hos meg.. legen min sa det henger sammen med hovne slimhinner, og blodårene som sakt over.. håper ikke det er noe å bekymre seg for for din del heller..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå